Taşımacılık sektöründe uzun yıllar süren çalışmalarımız sonucu edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi değerli Kırşehirli dostlarımızla buluşturuyoruz. Kırşehir'de oluşumumuzu sağlayarak ilk adımı burada atmaya karar verdik. Evden eve nakliye sektörünün uğramadığı il olan şehrimizde hizmet vermeyi kendimize görev bildik. Kırşehir evden eve nakliyat ve diğer tüm taşımacılık alanlarında (iş yeri, mobilya, parça yük taşıma, asansörlü nakliye gibi.) işlerinizde destek olmayı hedefliyoruz.

Özellikle son zamanların en yaygın taşımacılık türü olan Asansörlü nakliye sistemimiz ile eşyalarınızı çok daha güvenli ve kolay bir şekilde taşımaktayız. Kırşehir'de yüksek katların çok olmamasına rağmen 4. veya 5. kata bile normal yollarla taşımacılık işlemi yaparak ne eşyalarınızı ne de personelimiz riske atmıyoruz. Kırşehir evden eve nakliyat firması olarak, asansörlü taşıma sistemimiz ile hem güvenli hem de ekonomik bir işçilik ortaya koymaktayız. Her iki taraf için de karlı bir hizmet olan asansörlü taşıma işimizden yalnızca ev nakliyesi talep edenler değil, diğer taşımacılık işleri olanlarda yararlanabilir.

Hedefimiz, çok daha fazla filo ile kusursuz, garantili ve anahtar teslimi taşımacılık hizmeti sunmak. Kırşehir evden eve nakliyat alanında hem il merkezinde hem de ilçelerimizde zamanında ve ekonomik taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Lütfen Kırşehir'de şehir içi ya da şehirler arası taşımacılık işlemlerinizde bizden fiyat almadan taşınmayınız.
Detaylı bilgi için: iletişim