Güçlü kadrosu ve güvenilir hizmeti ile sizlere en iyi taşımacılık anlayışını aşılayan Mersin Ertem Nakliyat, alanında uzmanlaşmış deneyimli taşımacılık kadrosu ile Mersin evden eve nakliyat başta olmak üzere tüm il ve ilçelerimize ayrım yapmaksızın aynı kalitede taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 2000'li yılların başlarında sektöre adım atan şirketimiz,
  • evden eve nakliye,
  • ofis ve büro mobilyası nakliyesi,
  • parça yük taşımacılığı,
  • kurumsal taşıma,
  • sigortalı nakliye,
  • sözleşmeli ve garantili

olarak hizmet sunmaktadır. Hala aynı hızda ve daha fazla kapasiteyle Mersin evden eve nakliyat işlerine devam eden şirketimiz, Mersin ve çevre illerinde yüksek katlı binalara daha kaliteli ve uygun hizmet sunmak için araç filosuna 25 kata kadar ulaşabilen yük asansörünü de dahil etmiştir. Mersin asansörlü taşımacılık firmaları içerisinde hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunabilen az sayıda firmadan biri de Ertem evden eve nakliyat firmasıdır.

Yüksek katlara çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarını ulaştırmakla birlikte en ekonomik Mersin asansörlü taşıma hizmetini de sunduğumuzu iddia ediyoruz. Mersin şehir içi evden eve nakliye veya Mersin şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Her türlü nakliye ve taşımacılık işleriniz için yüzde yüz garanti ve ekonomik fiyatlı hizmet için Mersin Ertem Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamıza teslim edilen her eşya için özel paket ve ambalaj sistemi kullanarak eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren tekrar iade edene kadar yüzde yüz garanti vermekteyiz. Mersin evden eve nakliyat iş ve işlemleriniz için bizi aramadan fiyat almayınız.Ücretsiz telefon desteği ve expertiz hizmetimizden tüm taşımacılık işleriniz için faydalanabilirsiniz.

Web: https://www.ertemnakliyat.com.tr/