Logitech oyun tutkunları için yeni geliştirdiği G305 kablosuz mouse’u Türkiye’ye geliyor. İşte detaylar…

https://img.paratic.com/dosya/2018/0...or-687x400.jpg

Dünyanın önde gelen çevresel donanım üreticilerinden Logitech, oyun meraklıları için yüksek performanslı faresinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kablosuz olarak kullanılan mouse, hem düşük güç tüketimi ile hem de hızlı tepkime süresi ile oyuncular için biçilmiş kaftan.

anıtımı gerçekleştirilen yeni mouse’un Türkiye’de de satışa sunulacağı Logitech tarafından açıklandı. Cihazın kablosuz olduğunu düşündüğümüzde tepkime süresi ile kablolu cihazlardan geri kalmaması en dikkat çeken özelliklerinden biri olarak görülüyor.

LightSpeed Teknolojisi ile Yüksek Performanslı İletişim

https://img.paratic.com/dosya/2018/0...performans.jpg

Logitech’in yeni mouse’u G305, LightSpeed teknolojisi sayesinde kablolu olan rakiplerine adeta kafa tutuyor. Burada öne çıkan özellik G305’in 1 ms tepkime süresi ile diğer kablosuz farelerden ayrılmasını söyleyebiliriz.

Fare ayrıca HERO sensörü sayesinde oyuncuların duyarlılığının en üst seviyeye çıkmasını sağlıyor. 12000 DPI gibi yüksek duyarlılığa sahip olan G305 ayrıca 400 IPS hassasiyet değeriyle donatılmış.

Pil Taktığınız Günü Unutacaksınız

https://img.paratic.com/dosya/2018/0...tacaksiniz.jpg

Logitech’in son dönemde ürettiği kablosuz mouse’ların inanılmaz düşük seviyelerde güç tüketimine sahip olduğuna tanıklık ediyoruz. G305’te tıpkı firmanın diğer modelleri ile düşük pil tüketimi ile dikkat çekiyor.

Ürünü performans moduna aldığınız takdirde 250 saate varan oyun oynama sürelerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca gecikme hızı yükseltildiği takdirde 9 aya varan pil ömrü elde edilebiliyor. 15 Mayıs’ta ABD’de satışa sunulan G305 önümüzdeki haftalarda Türkiye’de de satışa sunulacak. ABD’de 59 dolar ile raflarda yerini alan ürünün Türkiye fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil.


Haber Kaynak: https://paratic.com