Cam balkon nedir ?

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız cam kapama sistemlerinin genel adıdır cam balkon özellikle balkonlarda tercih edilen ve 4 bir yanı camlarla çevrili olan ısı yalıtım maddesi kullanılarak soğuğun içeri girmesini engelleyen sisteme cam balkon denilmektedir.

Cam balkon malzemesinin kalitesi camdan gelmektedir.Özellikle fiyat farklılıkları görebileceğiniz sektörde öncelik olarak malzemenin kalitesine önem vermenizi tavsiye ediyoruz.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Özellikle cam sistemleri ile birçok yeni hizmet ortaya çıkmıştır.Bunlar cafe,restaurant,teras ve birçok alanda kullanılmaya başlamıştır.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir.

Sürgülü cam balkon sistemleri de aynı özellik ile cafe ve birçok alan da hizmet veren firmanın işini kolaylaştırmaktadır. Üsten uzaktan kumanda ile yönetim imkanı sunan motorlu cam balkon sistemleri ise en çok talep gören ürünler arasındadır.

Cam balkon rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar. Cam balkon kapatma sistemleri sayesinde estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir.

En uygun cam balkon fiyatları adı altında kalitesiz ürün kullanan firmaları tercih etmek yerine referansları güçlü firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Ayrıca camlama hizmetleri veren firmaların kış bahçesi olarak adlandırılan 4 bir yanı camlarla kapalı sistemi de sizlere sunması ayrıcalıklar arasında yer alıyor. 2012 yılında birçok cam balkon modellerine rastlayabilirsiniz.


BAZI KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ


TERAS KAPATMA MODELLERİ