Giyim tarzınızı yansıtan aksesuarların başında kolyeler gelmektedir. Kolye takarak kıyafetinizi canlandırabilir sağladığınız renk uyumu ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolye, bileklik ve küpe gibi aksesuarlar daha çok kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Ancak günümüzde çok sayıda erkek kolye modeli ile de karşılaşmak mümkündür.

Altın, gümüş, deri veya bocuktan yapılan kolye gömlekler kullanılarak farklı bir tarz oluşmasına imkan sağlar. Bu tarzın oluşmasında kolye ile birlikte kullanılacak bileklik ya da yüzük gibi diğer aksesuarlarında önemli katkısı vardır. Takı ve bileklik modelleri için https://www.coulfate.com/kolye sitesini öneriyoruz.

Erkek Kolye Fiyatları

Erkekler için yapılan erkek kolye tasarımları her ne kadar gün geçtikçe artsada kadınlara göre kıyaslandığında çok az sayıda kalmaktadır. Bu bakımdan kadınlar erkeklere göre aksesuar seçiminde daha şanlıdır. Kadın aksesuarlarında seçeneğin çok olması fiyatları da etkilemektedir.

Erkekler için yapılan kolye tasarımlarında fiyat aralığı kolyenin yapıldığı malzemeye, yapım esansında kullanılan üretim yöntemlerine ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Altın gümüş gibi değerli madenlerin kullandığı pahalı kolyelerin yanında boncuk ve deriden yapılan uygun fiyatlı kolyeler geniş seçenek sunmaktadır.