Merhaba Arkadaşlar,

Eğer dizi ve film izlemeyi seviyorsanız Netflix ve Netflix Orijinal içeriklerini mutlaka duymuşsunuzdur.
Netflix hem diğer şirketlerin film ve dizilerinin telif hakkını alıyor hem de kendisi oldukça geniş bir yelpazede filmler, diziler ve belgeseller yapıyor. Hatta bir çoğu Emmy, Cannes gibi ödül festivallerini domine etmiş durumda. En son Oscar alan bir Netflix Belgeseli dahi bulunmakta.

Ben de Netflix’ in sıkı bir takipçisi olarak bir Netflix Türkiye adında bir haber ve takipçi sitesi açtım.
Neler var bu sitede diye soracak olursanız, kategorileri şu şekilde sırlayabilirim :

Netflix Orijinal kategorisi ile Netflix Belgeselleri, Netflix Film Listesi, Netflix Dizi Listesi, Netflix Belgeselleri, Netflix Çocuk Yapımları ve Netflix Anime alt başlıklarının bir listesi bulunmakta ve bu liste sayesinde şu ana kadar eklenmiş ve eklenmeye devam eden güncel yapımları, yapım yıllarını ve tanıtımlarını takip edebilirsiniz. Böylelikle Netflix en son ne ekledi nereye ekledi gibi sorular sormanıza gerek kalmıyacak.

Ayrıca Netflix Takvim kategorisinde Gelecekte yayınlanacak Netflix Orijinal yapımlarını, Netflix dizi iptal ve devam haberlerini yine güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bunun gibi güncel haberleri takip edebileceğiniz gibi, Netflix Haber bölümünden de Netflix ‘ in kurumsal haberlerini, gelecekte yayınlanacak yapımlar hakkındaki geniş bilgilendirme haberlerini de takip edebilirsiniz.

Son olarak Netflix Dizi Konuları bölümüyle başlamadan önce dizi konusu ve oyuncu kadroları hakkında bilgi sahibi olacak, En İyi Netflix bölümünde ise “Bugün Netflix’ de ne izlesem ?” sorunuzun cevabına belli konseptlerdeki liste yazılarıyla sahip olabilirsiniz.

Örnek bazı sayfalar :

Netflix Cihaz Listesi
En İyi Yabancı Netflix Dizileri
Stranger Things 2.Sezon Teorileri : Sahi O Canavar Neydi Öyle ?Site ile ilgili veya eğlence sektörü hakkında ki herhangi bir sorunuz için bana yazabilirsiniz. Cevaplamaktan mutluluk duyacağım : admin@netflix-turkiye.com